
Superrabatter på Diggiloo i Ullared!
Nu erbjuder vi på Gekås Ullared fantastiska specialpriser till årets upplaga av Diggiloo i Ullared. Du som bokar biljetter och betalar med ditt Ullaredkort kan köpa biljetter - från 195 kronor!
Lördagen 31 juli 2010 är det återigen dags för en magisk helkväll tillsammans med Diggiloo-gänget på Hedevi i Ullared. Årets upplaga av Diggiloo utgörs av Alcazar, Markoolio, Jessica Andersson, Magnus Johansson, Mojje, Thomas Petersson, Gunhild Carling och Erik Linder (från Made in Sweden) och så självklart Lasse Holm. En perfekt blandning av härlig pop, kvick humor och svängig schlager!
Förra året stannade Diggiloo turnén för första gången i Ullared. Schlagerfenomenet besöktes då av över 6500 personer och det blev en riktig folkfest! Välkommen på en ny musikupplevelse under 2010!
BILJETTPRISER för dig som betalar med ditt Ullaredkort
Parkett sektion A: 395 kronor. Ord. pris 595 kronor. Serviceavgift tillkommer.
Parkett sektion B: 295 kronor. Ord. pris 435 kronor. Serviceavgift tillkommer.
Plats i det gröna C: 195 kronor. Ord. pris 315 kronor. Serviceavgift tillkommer.
Köp dina rabatterade Diggiloobiljetter HÄR
eller i Spelbutiken (vid utgången) i varuhuset.
Ange de fyra första siffrorna från framsidan av ditt Ullaredkort för att få rabatten.
Du som ännu inte har Ullaredkortet, men gärna vill ansöka, klicka här!
Du som saknar Ullaredkort, men ändå vill boka biljetter till Diggiloo i Ullared kan göra det på www.ticnet.se
För mer information om årets upplaga av Diggiloo, besök www.diggiloo.com
Rabatten gäller endast för dig som betalar biljetterna med ditt Ullaredkort!